Borga SINUS – moderns un ekskluzīvs sienu profils

Tērauda profilētās loksnes Borga SINUS ir piemērotas dažādu ēku fasāžu apdarei. Pateicoties jauno lokšņu izteiksmīgajai formai, pārklājums piešķir pievilcīgu fasādes noformējumu. Profilu var uzstādīt gan horizontāli, gan vertikāli.

Tagad tērauda profilētās loksnes Borga SINUS pieejmas arī 18mm augstumā. Šis profils būs labs risinājums arī nelielām saimniecības ēkām vai privātmājām. 18mm sinus ir eleganta izskata profils, kas ir laba alternatīva klasiskajiem trapeces sienu profiliem un pateicoties nelielajam profila vilnim ar to var nosegt platāku fasādes daļu. Tāpat zemais profila vilnis ļauj izmantot plānāku metālu, tādējādi ievērojam samazinot profila izmaksas.

Sinus-jaunumi-2

Krāsas: Mūsu 0,6mm biezuma profiliem ir pieejama liela krāsu izvēle. Izvēloties 0,5mm biezumu ir pieejamas dažas no standarta krāsām. Vairāk informācija par pieejamajām krāsām ir pieejama Borga Krāsu Kartē.

Materiāls: Borga SINUS loksnes tiek ražotas no auksti velmēta tērauda, DX51, kas pārklāts no abām pusēm ar cinka kārtu 275 g/m2 vai alucinka kārtu 150 g/m2 saskaņā ar standartiem (PN-EN 10346:2009, PN – EN 10143:2008 ). Tērauda loksne ir pasivēta un pārklāta ar gruntējumu no abām pusēm. Virsējo pārklājumu veido 30 µm poliestera vai 35 µm matētāpoliestera, vai 50 µm pural kārta. Apakšējā virsma ir pārklāta ar 10 µm pelēkas krāsas slāni. Pieejamais biezums 0,5mm vai 0,6mm.

Montāža: Stiprinot SINUS profila loksnes pie kopturiem, stiprinājuma skrūves skrūvēt katrā profila viļņa apakšējā daļā visos loksnes galos. Pārējās vietās stiprinājuma skrūves skrūvēt katrā otrajā vilnī ir pietiekoši, ja tehniskā specifikācija nav citādāka.

Sinus-jaunumi-3