borga_about_map_europe_450x450pxRaugoties nākotnē!

Borga ir tērauda konstrukciju ražošanas uzņēmums Zviedrijas rietumos. Mūsdienās uzņēmums piedāvā savu produkciju arī citās Eiropas valstīs. Borga uzņēmuma grupa ir viena no vadošajām tērauda būvkonstrukciju piegādātājām Eiropā. Uzņēmumam ir augstas kvalitātes standardi un liela ražošanas jauda, dodot iespēju pielāgoties klienta vēlmēm un prasībām, pasūtot tērauda angārus, jumtu un sienu profilus.

Kopš Borga dibināšanas 1973.gadā, uzņēmums ir mainījis sabiedrības viedokli par to, kādai jābūt ēkai no tērauda konstrukcijām. Šodien Borga ir viens no vadošajiem starptautiskā tirgus dalībniekiem. Tas panākts ar mērķtiecīgu darbu, lai panāktu uzņēmuma patstāvīgu darbību, ražojot visus tērauda komponentus savās rūpnīcās. Uzņēmums pats ražo un uzstādā tērauda angārus. Sistematizētā līnija ļauj veikt kvalitātes kontroli jebkurā no ražošanas posmiem no projekta izstrādes līdz piegādes un ēkas nodošanas brīdim. Borga lepojas ar iespēju klientam piedāvāt gan standartizētus tērauda angāru risinājums, gan nestandartizētus risinājumus, kas apmierinās klienta vēlmes un prasības. Šāds tērauda angāru realizācijas process nodrišina augstu kvalitātes standartu un drošību, stabilas cenas un piegādi noteiktajos termiņos.

Tērauda sirds

Borga biznesa koncepcijas veiksme ir spēja patstāvīgi ražot visus nepieciešamos komponentus, nepiesaistot partnerus. Ražošanas pamatmērķis ir radīt izturīgus materiālus tērauda angāriem, jumta un sienu profiliem, to papildinot ar jumtu un sienu papilddetaļām. Mūsu produkcija tiek ražota dažādās Eiropas valstīs. Borga ražotnes atrodas Zviedrijā, Polijā, Lietuvā un Rumānijā, piedāvājot produkciju Latvijai un citām Eiropas valstīm.

Mūsu galvenais birojs un uzņēma attīstības deprtaments atrodas Skarā (Skara), Zviedrijā. Borga uzņēmuma vadītājs – Peders Dagsants (Peder Dagsánth).

Borga group apgrozījums – 35 miljoni EUR

Darbinieku skaits – 250

Noieta tirgi – 14 valstīs

Gadā saražotā tērauda daudzums – 13’000t