borga_about_borga_history_slide2No Borga pasaulei

Borga uzsākas savu darbību 1973.gadā Borga fermā Zviedrijas rietumus, taču robežas nav bijis šķerslis Borga uzņemumam kopš dibināšanas, tādēļ šodien mēs esam starptauskā tirgus dalībnieki ar lielām abīcijām.

Mēs skatāmies uz priekšu – nākotne mums ir svarīgāka par pagātni. Zinātkāre un virzība nākotnē ir ļāvusi attīstiītes uzņēmumam straujāk gan pašmāju, gan starptautiskajā tirgū, nepaliekok vēstures annālēs. Uzņēmums vienmēr ir gājis savu ceļu ar savu skatījumu uz tirgu, un ir apšaubījis tradicionālo pieeju kā vienīgo, radot unikālu ražošanas procesu. Klients vēlas ilgmūžīgus risinājumus ar nākotnes prasībām. Mēs ražojam nākotnei.

 

Būvēt nākotnei

Pēdējo gadu laikā mēs esam gājuši pāri dāžādiem šķēršļiem celtniecības sektorā, pārvarot valstu robežas. Mums ir bijis ražošanas projekts Kalifornijā (ASV) un esam attīstījuši ražošanas un pārdošanas kompleksus Centrāleiropā un Austrumeiropā. Lietas, kuras sākotnēji uzskatīja par dīvainām, šodien ir pašsaprotamas. Šodien Borga var lepoties ar Eiropā modernāko atotamatizēto metāla karkasu metināšanas ražotni. Mēs esam izstrādājuši un izmantojam ikdienā daudz inovatīvu risinājumu, klientam gūstot vislielāko labumu.

Borga sasniegumi

1973 – Tiek dibināts uzņēmums Borga fermā Edsvērā (Edsvära), Zviedrijā

1979 – Uzņēmums uzsāk darbību Zviedrijā

1987 – Aizbīdņu ražošanas uzsākšana Zviedrijā

1993 – Uzņēmuma pārstāvniecības izveide Polijā

2003 – Jauna galvenā ofisa un ražošanas kompleksa izveida Skarā (Skara), Zviedrijā

2009 – Tērauda rāmju un siju ražotnes atvēršana Polija

2014 – Produkcija sertificēta atbilstoši Eiropas standartam

2014 – Borga grupā uzņemts ģenerāluzņēmējs Bygglant (Zviedrija)